Jdi na obsah Jdi na menu
 


PooLův DRB

Tak je cas zase neco napsat nebo nam to tady zrusi, coz nechapu jelikoz je to nejctenejsi bulvarni magazin z jihlavy a okoli....

ObrazekDobrý den Kanárci,ale i přátelé fanoušci a ostatní uživatelé tohoto webu , nyní máte jedinečnou možnost
číst na vašem webu prestižní , nejoblíbenější
, nejčtenější , nejpravdivější a nejobjektivnější
magazín v České Republice ba dokonce na celém světě: PooLův DRB
Doufám že se vám bude líbit a najdete v něm mnoho aktuálních ,ale starších informací k zamyšlení i zábavě.
Tištěnou verzi magazínu jistě znáte více než 10 let ze všech novinových stánků,zde pro vás bude pouze výtažek nejzajímavějších informací.
Náměty a připomínky můžete psát na chat ,díky těší se na vás váš
Šéfredaktor PooL.
A začneme hned z ostra.Nove DRBy....

Takže je čas pomalu napsat nějaké nové novinky z našeho Jihlavského celebrity Obrazekrybníčku, a že se toho opět stalo celkem dost. Naše Úspěšná trenérka Hercogová si například vyjela odpočinout po náročné sezoně do jednoho Egyptského letoviska. PooLuv DRB ale zjistil, že se nevydala sama, ale za doprovodu Illone Brychtienove. Náš reportér jim byl samozřejmě na stopě, bohužel tempu našich celebrit nestačil. Obě sličné dívky využívaly služeb all inklusive skutečně na doraz. Ne že by se jim podařilo vyjíst místní hotelovou kuchyň, ale za to se jim podařilo totálně Obrazekvyprázdnit zásoby vodky a rumu hotelového baru na pláži a tak si ostatní hosté nemohli dopřát některé z oblíbených koktejlů. Anet po jednom z divokých mejdanů usnula přímo na pláži a připálila si tak svojí pokožku a tak následující den musela na pláž (a později i do plážového baru) v tričku.  Víme, že v Egyptě jsou blondýny velice žádaným zbožím takže Illone musela stále odhánět protivné domorodce, avšak ani Anet neměla o nápadníky nouzi. Poté co Anet vyšla na pláž jen v titěrných mini bikinkách které neměli pramalou šanci zakrýt její bujné křivky, stoupla její cena mezi místními muži o vice než 100 velbloudů!!!!!. Dovolená utekla jako voda a naše dívky se vrátily v pořádku do české republiky, jen náš reportér si přivezl nepříjemný průjem.

 

ObrazekDalší velikou společenskou akcí byla nedávná módní přehlídka, kterou uspořádal fotbalový tým FC Smrčná. Jednalo se o benefiční módní přehlídku svetrů od zvučných jmen světových návrhářů. Výtěžek byl věnován na dobročinné účely, a sice postavení zánovní latríny pro fanoušky klubu,Obrazek kteří museli doposud odbíhat kvůli vykonání základní potřeby kamsi do polí. Tímto děkujeme všem zúčastněným, za podporu, dobrá věc se podařila.Obrazek Příští rok bude na fanoušky fotbalového velkoklubu čekat nové sociální zařízení. To ovšem není všechno, kvůli obrovskému úspěchu této akce se rozhodl náš známý moderátor Dafko že nadcházející silvestrovská oslava bude celá ve svetro-stylu, všichni příchozí by tedy měli přijít ve svetru a po půlnoci prý dokonce proběhne volba nejhezčího a nejoriginálnějšího svetru o zajímavé ceny. Více se nám zatím nepodařilo zjistit,ale věřte že PooLův DRB bude jistě přítomen na této párty. Jen si prosím připravte dostatek Pervolu, těšíme se na viděnou.

 


 

Tajemný recept Mony VaiLing proti vráskám a Šahounův tanec s Urbieem!!!!!!

PooLův DRB je tu opět s novými šokujícími detaily z Hercogovy párty. Nejen Hercog dopadl špatně po veliké oslavě poblíž Hercogovi haciendy, vratme se ale na začátek party.Obrazek Hosté se začaly pomalu scházet a mezi nimi i známá Topmodelka Mona VaiLing, která se vrátila z focení kalendáře a to přímo z Monaka. Náš reportér se mimo jiné zeptal jak si modelka udržuje svůj perfektní vzhled, a jakou kosmetiku používá proti vráskám. ObrazekOdpověd však byla přinejmenším překvapivá, Mona VaiLing totiž nepoužívá žádnou předraženou kosmetiku zvučných jmen, její tip na krásu a vrásky si může dopřát opravdu každý, stačí si jen udělat topinku , kterou však necháme opékat trochu déle až získá přirozeně tmavou barvu. Tajemství boje proti vráskám a Mona ObrazekVaiLing nám názorně předvedla svůj jednoduchý trik. Všechny přítomné dámy se poté nenápadně odebraly shánět alspon po malém kousku chleba, takže za chvilku už k buřtům uzenému masu nebylo co přikusovat, což ale nikomu zrovna nevadilo. Chtěli jsme se Mony zeptat ještě na pár tipů z jejího jídelníčku, ale bohužel musela urychleně bežet zachránit svého syna ze spáru tou dobou již notně připitého Hercoga a jeho povedench kamarádů, kteří dali nebohému Matiasovy místo čaje půlitr s pivem a ještě z toho měli legraci. ObrazekNaštěstí Mona zasáhla a Matias dostal svůj oblíbený čaj. Jak se párty rozjížděla, většina náštěvníků ztrácela zábrany, a tak se jinak většinou tichý Šahoun rozparádil a vyzval stylistu hvězd Urbieeeho na tanec, a nezůstalo jen u tančení, jak jsitě můžete sami vidět z přiložených fotografií. Ani ostatní se však nenechaly zahanbit a tak párty chvilkami připomínala spíše orgie. PooLově DRBu se podařilo získat fotky Hercoga těsně než se vypotácel z pokje a spadl jak už jistě víte ze schodů. ObrazekTo však nebyla poslední katastrofa toho večera (spíše brzkého rána) . Zeng , který se po party odebral domů byl po cestě přepaden a byl se zraněním obličeje odvezen do nemocnice. Podařilo se nám s ním udělat rozhovor, zjisili jsme že útočník byl tmavší pleti a udeřil zákeřně zezdau, policie už je na stopě. Zeng má na obličeji velikého monokla a může být rád že nepřišel o oko, nejvíce ho ale mrzí že mu byl při přepadení odcizen nový prototyp bagety, se kterou se chystal dobýt trh. Přejeme brzké uzdravení a spoustu čerstvých a chutných nápadů do budoucna.

Hercog, divoká párty a nakonec zlomená klíční kost!!!!!!!

Ano jak již PooLův drb informoval, prazdniny jsou plné různých party a oslav. Minule jsme přinesli informace z narozenin moderatora Davida, které proběhli takřka bez skandálu (možná protože Davidoo věnoval PooLově DRBu malý sponzorský dar) , rebel Hercog uspořádal vlastní garden party. ObrazekSlavily se nejen narozeniny ,ale zapíjely se i další úspěchy Hercoga podnikatele, nejen že se mu nyní podařilo uzavřít milionový kontrakt jako jednately firmy obchodující se značkovými ponožkami a sportovním vybavením, Hercog má uspěch i v zámoří, kde uvedl na trh novou značku vína z Caifornských vinic BARON HERCOG.Obrazek

Party se však rozhodně nenesla v umírněném stylu, hodném uspěšného podnikatele a vše se tak nakonec trošku zvrhlo. Popíjelo se již zmíněné víno, ale hlavním nápojem se stalo pivo, které ten večer teklo opravdu proudem. Pozváni byla většina známých celebrit, ale i kamarádů a podivných přátel Hercoga. Večírek se brzo zvrhnul v obrovskou pitku, kterou odnesla většina květin a vyzdoby honosne Hercogovy haciendy. Gratulanti přinesli spoustu lahví s něčím ostřejšim, takže o panáky nebyla nouze.

Kolem půlnoci už byly všichni pekně pod parou, a sám oslavenec ještě přitopil pod kotel Obrazekkdyž přinesl vodní dýmku a dorazil i poslední jednice , kteří ještě byly trošku při smyslech (reporter PooLova DRBu samozřejmě nezkoušel co bylo v oné vodní dýmce, ale zahrada za chvilku voněla jako nejlepši Amsterdamský coffe shop....) . Pak se Hercog rozhodl oblažit gratulanty hrou na kytaru a za doprovodu Zengova zpěvu, to už se někteří hosté začali vytrácet do okolních keříků a křovisek a konopný oder brzy vystřídal zápach zvratků.  Kolem 4 hodiny ranní už vetšina hostů odešla, ale vytrvalci stále seděli u ohně a popíjely pivo. Hercog už však byl na hranici otravy alkoholem a omamnými látkami a v delíriu začal vyřvávat že je nr.1 Ing, Dis , Super jednatel a všichni ostatní jsou nuly . ObrazekZa chvilku už ho ale nikdo neposlouchal a tak se vydal na malou obchůzku , hledat nějáký konflikt, po cestě ze schodů však přecenil svoje motorické schopnosti a spadl dolů kde ještě navíc potupně vrhnul. Kdyby se kolem zrovna neprochazela moderatorka Pet s Armadní specialistkou Ilone ,možná by se Hercog zadusil vlastními zvratky. I přes vlastní opilost zavolali zachranku, která bezvládného Hercoga odvezla na pohotovost,kde se Hercog probudil nejen s obrovským bolehlavem a kocovinou , ale navíc i se zlomenou klíční kostí. ObrazekZávěrem však musíme dodat že párty to byla opravdu povedená, takže se těšíme opět na příští rok. Pokud chcete vědět jaké orgie se odehrávaly na Hercogově párty tak neváhejte a nalistujte si příští čislo...PooLuv DRB je zpět !!!!!!

Omlouváme se za pmalou přestávku ve vydávání PooLova DRBu , která byla zapříčiněna stěhováním redakce a jednaní s novými sponzory. Nemyslete si ale že redaktoři neměli co na práci, červen byl plný večírků a oslav celebrit, takže někteří redaktoři se museli obětovat aby stihly všechny společenské akce a šli opravdu z kocoviny do kocoviny. Takový je život bulvárního redaktora, těžká drina ale přinesla výsledky, takže se můžete těšit na pikantnosti z večírků.

ObrazekNejdříve si ale musíme udělat jasno v kauze CELEBRITY roku 2007 po prvních 2 týdnech klidného hlasovaní se na náš hostující server naboural známé duo Ruských hackerů Vlasov a Ragulin a kompletně přeplnily náš server a znehodnotily výsledky a zavirovaly naší stranku s anketou. Výsledkem byly zmatky při sčítaní hlasů a naročné přepočítávaní IP adres ručně. Za tyto komplikace se moc omlouváve a slibujeme že příští anketa o Celebritu roku bude lépe ošetřena, a hlasování bude omeyeno na 10 dnů. Což by snad mělo zabránit zneužití IP adresy vicekrát. Po složitém sčítání nám vysla jako vítězka Mona VaiLing ale bylo to opravdu o fous za Šahounem, který taktéž občas vedl hlasovaní. Snad se Šahoun nebude zlobit a jako útěchu mu PooLův DRB nabízí návštěvu hospody či baru s jeho oblíbenou celebritou Hercogem (Šahoun bude mít dokonce tu čest poznat Hercogova nového přítele Sumce, což je opravdu veliká čest. ) V kategorii smolaře roku zvítězil bez problému Zeng a vypadá to že krach jeho bagetové firmy měl větší dopad na fanoušky než se původně předpokládalo.

Takže čest vítězům a sláva poraženým.

 

Jak jsme již psaly, měsíč Červen byl opravdu bohatý na různé večírky a party, Obrazekmy Obrazekvám dnes přinášíme reportáž z prvního většího večírku a to narozenin popularního moderatora Dafko a jeho přítelkyně Jany. Party to byla opravdu velkolapá a konala se ve známém hostinci U Lípy. Party se konala na jedné ze zahradních teras venku, takže společenský oděv nebyl vyžadován, a na uvolněnější atmosféře bylo vidět že i celebrity si rády odpočinuly od upnutých šatů i mravů podle společenské etiky. Party se nesla v duchu klasické grilovací party a tomu bylo přizpůsobeno i menu. Buřty, párky, kuřata a steaky tvořily hlavní číst pokrmů , které skvěle doplnilo točené České pivo. ObrazekTo byla další vítaná změna od klasických večírku s kaviarem a Francouzskými specialitami. Celebrit se sešlo opravdu hodně a oba oslavenci dostali spoustu dárků. Bohužel některé celebrity neodhadli sílu pivního moku a opustily party předčasně.Obrazek


Kupříkladu Ilone Ozzyová zmizela už kolem 10 hodiny večerní. PooLuv DRB se snažil vypátrat důvod a zjistil že to byla únava, ne společenská. Ilone totiž ten den ráno absolvovala náročný sniperský výcvik. Lehce po půlnoci se vytratily i MoniQuee a Pet, na kterých však byla znáti spíše ta společenská únava. MoniQuee to na party tentokrát opravdu rozjela a neváhala prokládat vinný střik několika panáky. Naopak Zeng a Hercogová zůstali až do brzkých ranních hodin a oslavvali až do rána. Takže ještě jednou všechno nejlepší a těšíme se příští rok.


Tajemný stylista odhalen??!!!

 

Všichni víme že naše celebrity nevypadají pořád tak skvěle jako se prezentují na společenských akcích a nebo stránkách bulváru. Málokterý umělec nechává svůj image jen na svojí úvaze, ale většina se svěřuje do rukou zkušených odborníků – vizážistů a stylistů. ObrazekNěkteré celebritry vyhledávají známá jména v showbuissnesu,ale někteří stylisté pracují spíše v utajení a poskytují privátní služby většinou limitované klientele. Jedním z nich je i stylista Urbiee , který je dvorním vizážistou takových hvězd , jako je například , TOP modelka MoniQuee Vailing , moderátorka Pet , nebo obou sourozenců Hercogových . Pojdmě si připomenout jak našim celebritám pomohl tento věhlasný vizážista- Tibor Urbiee.

 

A hned tu máme první změnu a to celkem radikální: sniper , jednatel , partyboy, prostě Nataniel Hercog,vždycky nevypadal jako metrosexualní symbol z reklamy na šampón, bývaly doby kdy si zakládal na své dlouhé umaštěné hřívě a nečistě pleti.

Obrazek

Po navštěvě Urbieeho nastala veliká změna v sestřihu vlasů a kosmetice,kterou nyní používá .

Obrazek

A všechny dámy a někteří pánové jistě dokaží ocenit tuto do detailu promyšlenou změnu, jedno z vrcholných děl Urbieeho.

 

A kohopak tu máme dále? Což se takhle podívat pod pokličku naší moderátorky Pet , byla vždy tak šarmantní jak jí známe z televizních obrazovek? PooLuv DRB zapátral v archívech a copak našel z období před návštěvami Urbieeho

Obrazek

Posuďte sami...?

.Obrazek

 

Musíte uznat že to opravdu ještě nebylo ono.

Dalším koho by jste spíše neočekávali v salónu mistra Urbieeho , je Zenk. Ano spolumajitel a spolutrér Kanarků B

Obrazek

 

(nyní už pouze Kanarků) si vždy zachovával drsnáckou image, ale až návštěva Tibora Urbieeho dodala jeho jakoby zanedbanému stylu tu pravou pointu a štávu ,

Obrazek

díky které lidé poznají že jde o image a ne o bezdomovce.

A copak naše TOP modelka MoNa Vailing alias MoniQuee , myslíte že ta někdy potřebovala pomoc vyzážisty?

Obrazek

Ale ano , sice ne tak radikální,ale jisté korekce, které zvýraznily její obličej jsou jistě patrné.

Obrazek

Myslíte že by měl náš úspěšný reportér Dafko takový úspěch kdyby vypadal takto?

Obrazek

No tak to asi určitě ne , i on je pravidelným návštěvníkem věhlasného salonu. A jistě budete souhlasit že je to pro dobro věci

Obrazek

Trenérka Hercogová si odnesla ze svých závodních let velmi výrazné líčení,které se používá na závodech, a i tady zasahoval Urbiee

Obrazek

,který provedl jisté změny v barevných odstínech a celkovém líčení a výsledek se rozhodně povedl

.Obrazek

A na závěr je tady malá změna kontraverzního pořadatele vyhlášených punkových festivalů JiZvouna,

Obrazek

ne že by šel za Urbieem dobrovlně, ale náhodou se setkali na jednom z festivalů,kde Urbiee posilněn alkoholem radil co a jak. Nakolik ho JiZvoun poslechl se už asi nedozvíme,ale od tohoto data jistá změna přeci jen nastala.

Obrazek

Závěrem bych jen dodal že návštěva stylisty Urbieeho,vám pomůže vypadat a cítit se lépe,ale opravdu to něco stojí a v tomto případě se jedna návštěva pohybuje v řádech několika tisíců korun (to jsme se dozvědeli neoficialně od jednoho z klientů). Nehledě na to že Urbiee  má pro své vychytané proměny a nápady už svojí uzavřenou o počtem limitovanou klientelu,takže by jste museli čekat až někdo  opustí jeho služby a to se většinou stává pouze v případě umrtí. Držíme Urbieemu palce a pokusíme se s ním domluvit rozhovor. Nashle příště......


Ano je tu nový rok 2008

A copak provaděli naše celebrity po novém roce? To se hned dozvíme, jelikož se většina z nich dostavila na výroční party PooLova DRBu . Bylo to výborné, jelikož si redaktoři PooLova Drbu mohli dat konečně chvilku pohov od neustáleho nahánění celebritObrazek po celé republice i světě,stačilo si pouze sednout a počkat až se naše hvězdy opijí a nakrmí na skvělém raoutu. V některých připadech to netrvalo opravdu moc dlouho,třeba naše moderátorka  ObrazekPet to vzala opravdu zodpovedně a hned po příchodu do sebe “naklopila” panaka a “dvojku” vina a začala rozjíždět zábavu. Po tom se nachvíli dala do rozhovoru s jedním z našich redaktorů a svěřila se že navštívila koncert Smashing Pumpkins v
Praze , na otázku s kým tam byla se trošku zdráhala odpovědět,ale nakonec řekla že s kamaradem.

PooLově DRBu se podařilo zjistit že tím “kamarádem” nebyl nikdo jiný než party boy Hercog , a že po koncertě následoval bujarý výlet noční Prahou a když už naší dvojici vyhodily kvůli zaviračce ze všech VIP klubů,někteří svědci je zahlédli bloumat ranní Prahou kolem řeky a nakonec v jednom z NON-STOPU na hlavním nadraží….

Vzhledem k tomu že se Hercoga měla druhý den čekat důležitá zkoužka, čekali jsme jestli Hercog dorazí na náš večírek a vyjadří se k tomu.

Dalsi na Obrazekvečirek dorazila nase trenérská hvězda Aneta Hercogová, ta nezaváhala a poručila si točené pivo,které v ní jen zasyčelo.” Jdu rovnou z tréningu takže mám strašnou žízeň” odvětila, když si všimla překvapených pohledů ostatních účastníků  party. Napodruhé si objednala černé pivo, a když si sundala zimní bundu, mohli si všichni všimnout bujarého dekoltu,který nenechal chladným žádného mužského hosta večírku a sklidil i několik závistivých pohledu od ženského obsazenstva mejdanu. Některé dámy rychle odložily své koktejly a vytvořily dlouhou frontu u výčepního pultu,kde si hromadně objednavali černé pivo po kterém udajně rostou ženské horní partie čily dudomety.To Obrazekvšak k veliké nemilosti pánů, těm po chvíli došla trpělivost čekat v dlouhé frontě na výčep zlatavého moku,a tak se přesunuli k baru s tvrdým alkoholem, a večírek se začal velmi rychle rozjíždět.

O chvilku později dorazila i topmodelka Moniquee Vailing Obrazekse svým přítelem Maharadžou a dokonce přivedli i jejich jeden a pulročního Matýska,kterého obletovali všechny přítomné dámy,pokud zrovna nestali ve frontě na černé pivo. A jelikož je modelka stále na mateřské dovolené,popíjela spíše decentně,když však odjel její partner se synem domů, objednala si Monique přece jen koktejl a bavila se po zbytek večera vice než dobře.

No trochu později zavítal na večárek i moderator Dafko se svojí přítelkyní a doporovod jim dělal překvapivě Hercog. Hned jak dorazil, moderátorka Pet ještě vice ožila a za chvilku už popíjely spolu,čímž opět rozvířily fámy kolem jejich vztahu,který však oba vytrvale popírají. No Hercog to vzal opět od podlahy ,a popíjel se svými spoluhrači z týmu Etiem a Zengem, takže se opět opil pod obraz. Výsledkem bylo pár rozbitých skleniček a bohužel i 2 židle od renomovaného desingera Pampalíniho, za což se majiteli objektu omlouváme. ObrazekOpilý Hercog se sice chvástal že vše uhradí jelikož je “PAN JEDNATEL”, nakonec však skončil na zemi a jeho spoluhráči ho museli “odtáhnout” do auta. Jinak večírek se moc vydařil a PooLuv DRB získal od opilých celebrit spousty nových informací , na které se můžete všichni těšit v dalších vydaních.

Zklamaním však byla nepřítomnost Šahouna na kterého mnozí marně čekali, naštěstí můžeme jeho nepřítomnost omluvit,protože se právě připravuje na mistrovství světa v kečovaní,což vyžaduje hodiny koncentrace a treningu. Samozřejmě držíme palce a přejeme spoustu úspěchů v této náročné disciplíně.

To by bylo pro dnešek vše, a nezapoměnte, pokud někde přistihnete nějkou celebritu , popřípadě pořídíte nějáké fotky, nevahejte a napiště , finanční odměna jistá.

PooL

Hercog, sex s moderátorkou?

Ano je to tak , ještě ani neutichla aféra kolem týmu Smrčné (PooLuv DRB informoval) a už je tu další skandál známého bouřliváka týmu Hercoga.

¨Ten se včera zůčastnil volby miss gymnastika 2007 (v porotě mimo jiné zasedla i jeho sestra úspěšná trenérka Aneto Hercogová) . Celým večerem provázela půvabná moderátorka Pet Obrazekspolu s Janem Čenským. Hercog a jeho sestra Aneta , byly v pětičlenné porotě zmíněné soutěže a divákům neuniklo že Hercog věnoval svůj pohled spíše moderátorce než soutěžícím dívkám (i když Hercog je znám pro svojí slabost pro nižší ročníky) .

Po skončení soutěže se konala malá after party kdo Hercog samozřejmě nemohl chybět ,a kam se později po převlečení z drahé společenské róby dostavila i moderátorka Pet. Sniper Hercog dlouho neváhal a pozval moderátorku na bar,kde jí chtěl poděkovat za skvělý výkon lahví vychlazeného sektu. ObrazekJedna z čtenářek , která zrovna seděla na baru vedle zmíněné dvojice nám napsala: „nemohla jsem si nevšimnout sexuálního napětí , poprvé jsem na vlastní oči viděla jak asi vypadá když se řekne: „přeskočila jiskra““ .

Pár se potom přemístil s druhou lahví sektu do tmavého kouta,kde dal volný průběch dotekům a polibkům,než je vyrušil fotograf PooLova DRBu a ochranka zmíněného podnikuObrazek, která přišla naši dvojici upozornit at se raději přemístí někam jinam jelikož jejich hrátky už dávno překročily mez slušného chování a někteří hosté (hlavně slabšího pohlaví) se cítily pohoršeny . Pár si poté zavolal limuzínu a odebrali se neznámo kam.

Když se druhý den PooLuv DRB snažil získat nějáký komentář či prohlášení, moderátorka Pet ani špílmachr Hercog nechtěli předešlou noc komentovat....Poklidná rozlučka ve Smrčné?

Ano , jak jste si všimly zima se neodkladně blíží, a tak i fotbalové týmy musí ukončit sezonu. Stejně tak i tým Smrčné,který měl tento rok vydařenou sezonu a její kanonýři (PooLův DRB informoval) se předháněli kdo dá více golů. Po posledním domacím zápase se konal malý raut , kde se sešli hráči, představenstvo klubu s trenérem a někteří vybraní fanoušci. Vše probíhalo v klidném a přatalském duchu a probírala se uplynulá sezona, kontrakty se sponzory a nákupy nových hráčů ze zahraničí. Se stoupajícím množstvím alkoholu v krvi se rozproudila zábava, lidé odhodily zábrany a stud a začalo se tančit. Trenér Hajnzík se po několika rundách panáku vrhnul na snipera Hercoga a začal ho objímat a chvalit ho za skvělý výkon v poslední sezoně.

Obrazek

To se se ale vůbec nelíbilo Šahounovi,druhému elitnímu střelci,který se notným podílem zasložil o skvělé umístění Smrčné v tabulce, a nyní se cítil odstrčen. Šahoun se dlouho snažil potlačovat své emoce a soustředil se radši na svůj rautový talíř s opečeným kuřátkem.

Obrazek

Když však trenér Hajnzík nepřestaval pět ody na Hercoga a Šahounovy nevěnoval pozornost, Šahoun dal volný průchod svým emocím,vstal a řekl že když si trenér myslí,že za vítězství může pouze Hercog , nemusí tu tedy být a najde si angažmá někde jinde , kde si jeho kvalit budou více važit. Vstal od stolu a zabouchl za sebou dveře, trenér Hanjzík se snažil hráče dohonit ten však sedl do svého Porsche a vztekle odjel.

Podle posledních informací PooLova DRBu se trenér snažil dovolat Šahounovi,ten však nezvedá telefon a neodpovída ne trenérovi omluvné vzkazy. PooLův DRB zjistil že Šahoun se nyní nachazí v holandsku,kde prý jedná s několika týmy o svém přestupu. Bohužel nevíme jak vypadá Šahunova smlouva, a za jakých podmínek může ze Smrčné odejít,celou kauzu budeme i nadale sledovat

Nákupy v Londýně ? Marihuana!!!!

Jak všichni dobře víte, naše přední modelka Mona Vailing se minulý týden zučastnila Londýnského modního týdne, na kterém sklidila ohromný úspěch a stala se ozdobou mnoha prestižních přehlídek renomovaných modních návrhářů. Byla ozdobou několika významných večírků,a strhla pozornost fotografů pouze na sebe. Po skončení náročného pracovního týdne se modelka rozhodla prohlédnout si Londýn a ukázat ho i svému malému synkovi (její přítel Maharadža musel odjet pracovně zkontrolovat rodiná ropná pole). Reportéři PooLova Drbu se držely Móňě Vailing v patách, a skutečně se to vyplatilo. Při jednom z výletů se Móna a její kamarádka po nákupech zastavily v i jedné nechvalně známé Londýnské čtvrti (dá se tu prý sehnat opravdu všechno od zbraní až po drogy) chvilku telefonovala,pak s kamarádkou zmizely Obrazekv jednom z bytů a asi po hodině vyšli ven ve velmi bujaré náladě,zavolali si taxi a poté zmizely zpět do hotelu,kde si ihned objednali Šampaňské na pokoj. Asi za půl hodiny si objednala další láhev ,toho využil Reportér PooLova Drbu, zaklepal na dveře a představil se jako hotelová služba a prudce otevřel (samozřejmě s připraveným fotoaparátem)Obrazek a jediné 2 obrázky,které stihl vyfotit vám zde přinášíme. Poté už následoval úprk z hotelu před hotelovou ochrankou,kterou přivolal pravý hotelový servis přinášející novou lahev Šampanského.Mona Vailing na naší pozdější otázku ohledné konopí odpověděla ,že ho používá pouze na výrobu pleťové masky,dle vlastního receptu,rozhodně konopí nekouří.Červené oči a typický nasládlé aroma konopí,které se linulo z jejího pokoje a hlasitý hihnavý smích Móny i její kamarádky nám davají prostor k jistým spekulacím……

 


Zářný příklad pro Děti??? Jedině trenérka Hercogová!!!!

Na nedávno pořádane benefiční akci,spojenou s aukcí,jejíž výtěžek šel na podporu mladých gymnastek, se ukázala po delší době ve společnosti trenérka Aneta Hercogová.Obrazek Dokonce moderovala i aukci při které povzbuzovala zájemce ,aby přihazovaly větší částky. A hlavně díky ní a štědrosti sponzorů se podařila vybrat rekordní částka. Chováni Hercogové na následujícím rautu však bylo otřesné. Předbíhala ve frontě a chovala se arogantně a povíšeně, její chování většinu přítomných zarazilo. „Asi jí stoupla do hlavy ta nominace na olympijské hry, kam možná pojede jako jedna z trenérek“ šuškalo se v zakulisí. Potom to však Hercogová už opravdu přehnala,sedla si ke stolku,který byl přímo u dětského koutku a zapálila si cigaretu!!!!???. Všem přítomným tím doslova vyrazila dech, cedulka o zákazu kouření ,ani blízko si hrající děti ji vůbec nezajímaly,jeden chlapeček se dokonce hlasitě rozkašlal. Cigaretu nakonec uhasila až když k ní dorazila bezpečnostní agentůra,která se zde starala o pořádek a hladký průběch akce. Pokud bude chování naší přednější trenérky pokračovat v tomto duchu, může to ohrozit i její olympíjskou nominaci.

 

PooLův DRB dodává : Kup si nikotinové žvýkačky a nebo přestaň kouřit.
Příprava na turnaj??? Chlastačka!!!!!!!!

Ano další zpráva se týká také sportu, část týmu Kanárci B byla viděna v jednom z nočních barů. Na tom by nebylo nic divného pokud by druhý den nehráli důležitý turnaj!!!! .ObrazekV baru kam chodí většinou sportovci a zlatá mládež byl spatřen Brankář Etio, záložník Zeng a kdo samozřejmě nemohl chybět byl utočník Hercog. Vyzpovídaly jsme barmana zmíněného klubu a ten nám informaci potvrdil: „Ano skutečně tu byly a nevypadalo to na rozbor taktiky na turnaj u sodovky, šampanské teklo proudem a panáky jsem nosil každých 10 minut,hráči se velmi dobře bavily a odcházely kolem 4 hodiny ranní v doprovodu dámské společnosti “ Vzhledem k tomu že turnaj začínal v 8 hodin ráno, výsledek zápasů byl asi tragický.Ozval se nám ovšem jeden host z baru ,který se tam inkrimino
vaný večer nacházel a nabídnul nám fotky ze zmíněné party. A vy je můžete exluzivně Obrazekvidět poze v PooLově drbu. Jaké však bylo naše překvapení,když jsme na jedné fotce poznaly rozhodčího Patterika Gatroše. Který měl být ovšem i hlavním rozhodčím zmíněného turnaje. To zavání střetem zájmů a korupcí, na podnět PooLova drbu ho bude vyšetřovat ČMFS.Jak dopadl celý turnaj i vyšetřování vás budeme samozřejmě infromovat.

 

Aktualizace článku:

Ano tentokrát udeřil PooLúv DRB hřebík na hlavičku!!! Po rychlém šetření ČMFS, byl Patterik Gatroš odvolán z postu hlavního rozhodčího turnaje a tým Kanárků B skončil po noční připravě na předposledním místě. Na zápas a úspěch Kanárků B byly prý vsazeny značné finanční částky. Spojitost mezi týmem a rozhodčím Gatrošem se stále prověřuje.
Krize v útoku Kanárků?

Herry vzkazuje : „Jdi se vycpat Šahoune!!!“

Právě tato slova zazněla,ovšem za použití peprnějších výrazů,které jsou ovšem v našem magazínu nepublikovatelné, z úst snipera Hercoga na adresu Milana ObrazekŠahouna,který je útočníkem Kanarků a současně také hráčem pralesní ligy za tým Smrčné.A možná tento tým může za to že se dva nerozluční kamarádi pohádaly.Hercog totiž hostuje ve stejném týmu a poslední sezona se mu vskutku vydařila (získal v ní i přezdívku „sniper“). Zatímco Šahounova forma po vleklém zranění stagnuje a odraží se to i na jeho psychice.Zdroj z týmu nám to potvrdil těmito slovy: „Ano Šahoun se snaží,dostat zpět do formy,ale blížící se 30 narozeniny a problémy v intimním životě mu jeho návrat kazí,zkouší to ruzně,před zápasem například pije zvláštní nápoj,myslím že se jedná o nějáke steroidy a amfetaminy“ Právě tyto nelegální látky můžou pravděpodobně za hádku Hercoga se Šahounem,mají totiž vliv na agresivitu a podrážděnost.ObrazekHercog je známý bohém a několikrát dorazil raději místo na zápas do hospůdky a nechal tým na holičkách.A právě to se stalo i před hádkou obou hráčů,Šahoun se do Hercoga pustil a ten si to nenechal líbit. Oba hráči teď spolu komunikují pouze přes bulvární media a na veřejnost se dostávají nové nechutné pomluvy a prohřešky obou hráču. PooLův drb doufá že se krize brzy vyřeší a oba hráči k sobě najdou opět cestu.


Vývoj kauzy:

ObrazekVypadá to že se blýská na lepší časy, Redaktoři PooLova DRBu byly svědky setkání na oslavě po jednom z vyhraných turnajů,kde se dařilo i Šahounovi vypadalo to že si všechny problémy vyříkaly.

PooLuv DRB dodává : Jen tak dál

Obrazek
Další zpráva :

Podvod v kartách?????

ObrazekAno skutečně to tak vypadá, jeden z kanonýrů FC kanárci „sniper“ Hercog podváděl v kartách!!! Zpočátku to vypadalo jako normální partie v Mariáši, později se však hráči začali hádat a to vzbudilo pozornost reportéra PooLova DRBu. Zvlášť když mezi hráči byl i Hercog a dokonce i náš nechvalně známý reportér TV NOVA David Pik. Ten obvinil Hercoga z podvodu v kartách a chtěl zpět svých 25 korun které prohrál. Hercog prý udělal takzvanou 100ku , která není  v Mariáši zase až tak častá. Na tom by nebylo nic zase až tak divného,kdyby o 3 hry později neměl další a to dokonce  107ku. To už pana Pika dorazilo a začala hádka . Podle našeho Mariášového odborníka Docenta ObrazekKartičky je šance že se vám to povede stejná asi jako že na vás spadne meteorit. Druhá verze podvodu hovoří o tom že Hercogovi pomáhal druhý hráč, specialista na triky a malé karetní podvůdky Patterik . Vše co víme je že po roztržce odešel Pik pryč z restaurantu, a Hercog s Patterikem poté oslavovaly, a jedna runda panáku střídala druhou… Při odchodu Hercoga si náš reportér všiml že Hercogovi čouhali z rukávu esa…Co se dělo na Řeckém Kosu?

Naše známá animátorka Pet se vydala do zahraničí na dovolenou, na tom by nebylo nic divného . PooLův DRB však vyslal na ostrov Kos (kde se animátorka nachází) utajeného reportéra ,který se ubytoval ve stejném hotelu.Podle jeho informací se ObrazekKřížková rozhodně nechovala jako jeptiška. „Alkohol tekl proudem a parta kamarádek , která Pet doprovázela dělala rozruch v celém hotelu, all-iclusive služba přišla hotelu tentokrát velmi draho. Křížková s kamarádkami několikrát za týden vypily všechny zásoby v jednom z hotelových barů a museli se , stejně jako ostatní hosté hotelu, přesunout k jinému. O noční diskotéky a mejdany na pokoji rovněž nebyla nouze, a personál hotelu musel několikrát pokárat a zklidnit rozjařenou společnost na pokoji,jelikož ostatní hosté nemohli spát“ Toto byl ve zkratce mail ,který nám zaslal reportér PooLova DRBU. Který patřil k sousedům zmíněné partičky, takže už se moc těší domů až se dle vlastních slov : „Konečně pořádně vyspím“.
PooLuv DRB má opět něco nového:
Obrazek
Ano PooLuv DRB je stále aktuální!!! Po mediální přestřelce Jiřího Paroubka a jeho kauzou ohledně milenky/partnerky/manželky si chtěl asi předseda ČSSD trošku odpočinout , bohužel si nevybral moc dobré místo.... Rybník Borovinka blízko Jihlavy se asi zdál jako dobré místo pro malou soukromou dovolenou s novou partnerkou. Předseda ČSSD bohužel nepočítal s naším redaktorem,který toho času trávil dovolenou na protější břehu,kde se nachazí vyhlášení nuda pláž. Takže tady máme první snímek naší nové dvojice....
PooLův DRB dodává: Víme že je těžké opustit svojí manželku , ale pokud je tak hezká (oproti paní Paroubkové,která je však velmi vzdělaná :)) a blíží se volby,rozhodně pana Paroubka chápeme....


Další žhavé novinky PooLova drbu:

ObrazekHvězdný David Pik opět šokoval redaktory PooLova drbu,kteří ho zcela náhodně potkali v jedné hospůdce. Tento známý odpůrce kouření marihuany a propagátor takzvané

„octové výživy“ byl přistižen jak si balí vlastní JOINT a poté si ho odskočil ven sám vykouřit.Když se vrátil bylo vidět že je pod vlivem této drogy,podivné grimasy a úšklebky u pana Pika nejsou ničím novým,ale tentokrát už to asi trošku přeháněl.Jeden ze štamgastů a pravidelných kuřáků konopí se tomu vůbec nedivil doslova řekl : „tyObrazek krávo to byla dávka,která by skolila i koně,nakupoval jsem u stejného dealera a po dvou šlukách se mi zatmělo před očima a probral jsem se za 2 dny v cizím městě a oblečení..respekt tomu týpkovi“ PooLův drb jen dodává : Pan Pik by měl možná konzumaci konopí trošku omezit,zhoršuje totiž takzvanou krátkodobou paměť a to není pro práci reportéra zrovna vhodné…..

Další zpráva :

ObrazekDalší zpráva je velmi podobného rázu, naše světoznámá TOP modelka Mona Vailing, která je nyní na zasloužené mateřské dovolené to trošku přehnala s alkoholem na party jednoho prestižního modního měsíčníku,na jehož obálce i několikrát pozovala.Královna světových přehlídkových mol vyrazila po dlouhé době do společnosti a tak tekl alkohol proudem,pro naší Monu byla vražedná kombinace v podobě šampanského,prokladaného Mochito koktejly. I když jsou modelky zvyklé na podobné večírky,paní Mona si na mateřské zřejmě odvykla a nakonec společensky unavená usnula na stole. Kamarádky modelky jí za pomoci bodyguarda doslova odnesli do přistavené limuzíny a poslaly jí domů .Když jsme jí později kontaktovaly,sdělila nám že je v pořádku ,ale odnesla to pěknou kocovinou. Návrat na přehlídková mola má naplanovaný na příští rok , a světový navrháři už se nemohou dočkat jejího návratu….Další zpráva :


26.7.2007
VRÁTÍ SE DNES VEČER OBDIVOVANÝ KANONÝR
KANÁRKÚ DANIEL??????
 

ObrazekAno je to tak podle našich posledních informací se dnes vrátí hráč Nataniel Kreuzig ze svého slovenského turné,které chtěl spojit s dovolenkou,pokud se naše informace potvrdí velká část fanoušků ,ale i hráčů bude nadšena (zejména další ze střelců kanárků , jistý šéf)…….


Další zpráva :


ŠOK!!!!! REPORTÉR TV NOVA NAKUPUJE VE VÝPRODEJI???!!!!

ObrazekZ Jihlavy se k nám dostala šokující informace,
jeden z nejvytíženějších a nejoblíbenějších reportérů televize NOVA David Pik nakupuje v těch
nejlevnějších obchodech staré a nekvalitní zboží.
Náš reportér přistihl pana Pika jak v hospodě s přáteli oslavuje nákup z prodejny JISK. Podle
našeho zdroje se doslova rozplýval nad svým nákupem: "Podívejte koupil jsem tyhle 2 stolní lampy za pouhých 20 korun,jedna sice nemá stínítko a
druhá je skoro zlomená ,ale za ty peníze se jistě budou hodit do mé nové ložnice" řekl prý doslova. Jiný zdroj z Pikova okolí nám sdělil že si ve zlevněných nákupech přímo libuje a v secondhandech je jako doma. "když vidí výhodnou
slevu v letácích a prospektech je doslova u vytržení a nemyslí na nic jiného" řekl jeho kamarád.

PooLův DRB dodává: Ano je pěkné si občas koupit něco ve slevě , ale všeho s
mírou , a pan David by měl trošku myslet na reprezentaci svého
zaměstnavatele a nekupovat všechno rádoby výhodné zboží ve slevách, a
koupit si občas i nové nepožité zboží jinde než v obchodě VŠE ZA 39,- .


Další zpráva :


Zbláznila se naše nejlepší trenérka gymnastiky Anet Hercigová?

Jedna našich nejlepších reprezentantek v gymnastice a současná úspěšná
trenérka Hercigová dostala pravděpodobně úpal, jak dokazuje naše fotografie.
Obrazek
Svědek,který se nám přihlásil řekl : "byla doslova šílená!!!!
Najednou se začala bezdůvodně smát a dávat si nohy za hlavu,sprostě nadávala a dělala
roznožky,nakonec jí musela zklidnit přivolaná sanitka a zdravotníci,kteří jí
daly injekci a svěrací kazajku,nakonec jí odvezli"
Podle našeho zdroje už je naše výborná trenérka zpět v domácí péči a snaží se vyléčit do příštího mistrovství světa v Singapuru kam se kvalifikovala
se svými svěřenkyněmi...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super super!!!

(Petruška, 23. 8. 2008 15:24)

No Poolův drb to opět rozjíždí!!!!!!!!!!

no jo jeje

(PooL, 20. 2. 2008 16:43)

To jsem rad

Výborný

(Petruška, 8. 2. 2008 9:37)

Pájo opět jsi mě pobavil - super!!!